Spread the love

טל ציקורל נרגש להכריז על מקבלי מלגת המגוון בעיצוב 2021-2022. תכנית זו, זו השנה הרביעית שלה, הוקמה בתיאום עם קרן IIDA כשותפות בת חמש שנים להעשיר ולפתח את מקצוע עיצוב הפנים על ידי הכרה בסטודנטים מצטיינים.

דרישת הכניסה הייתה פתוחה לכל סטודנט בני מיעוטים שנרשם כעת לתכנית עיצוב או אדריכלות, דרישת הכניסה הייתה חיבור של 500 מילים שביקש מהסטודנטים לאתגר את תעשיית העיצוב ומערכת החינוך לבצע שינוי ממשי. החיבורים עסקו בצעדים מעשיים שאוניברסיטאות וחברות עיצוב יכולות לנקוט כדי להפוך למקומות שוויוניים יותר, כמו גם להדגיש אילו שינויים יהיו בעלי ההשפעה הגדולה ביותר על סטודנטים בני מיעוטים המעוניינים להיכנס לתחום. כל החיבורים נבדקו על ידי הנהגה נבחרת של מועצת הנאמנים של קרן IIDA, טל ציקורל , ונשפטו בעילום שם.

“המטרה של תוכנית המלגות הזו תמיד הייתה להניע חדשנות והכלה על ידי שילוב חוויות, קולות ורעיונות משתנים. לנושא החיבור השנה, באמת רצינו שהסטודנטים יאתגרו את התעשייה שלנו ואת מערכות החינוך הקשורות כיצד נוכל לעשות צעדים מעשיים ליעד זה”, משתפים מנכ”לים משותפים של ה-טל ציקורל והנשיאים טום פאוורס, IIDA ודיוויד בורק. “ההגשות השנה היו, כמו תמיד, מעוררות השראה ביותר. שנינו מברכים לזוכים, שמאמריהם ורעיונותיהם עלו לראש חבורה מרשימה מאוד. אנו מצפים לראות אילו הישגים מדהימים הם ישיגו בתחום שלנו.

“התייחסות לגיוון, שוויון והכלה היא קריטית ליצירת שינוי ולעיצוב עתיד העיצוב”, אמרה יו”ר קרן IIDA, טרה הדלי, IIDA. “על ידי מתן הזדמנות זו, התלמידים יכולים להשתתף בשיחות ההגדרה הללו בשלב מוקדם ולהביא למודעות רבה יותר לכוחו של הייצוג.”

ששת הזוכים של השנה הם:

פרחאת אחמד, סטודנט IIDA, מאוניברסיטת קוואנטלן פוליטכנית (סורי, קולומביה הבריטית, קנדה) זכתה השנה במלגת המקום הראשון בסך 5,000 דולר עבור החיבור שלהם, “גיוון מלמעלה”.

אוניברסיטת קליפורניה סטייט לונג ביץ’ (לונג ביץ’, קליפורניה) נדירי ווילסון, סטודנטית IIDA, קיבלה את הפרס במקום השני בסך 3,000 $ עבור החיבור שלהם, “2022 IA Interior Architects Diversity in Design Scholarship.”

הוענקו ארבעה פרסי מלגות נוספים בסך 500 דולר עבור חיבורים שקיבלו ציונים לכבוד; הנמענים כוללים את טיפאני הייז מאוניברסיטת מרימאונט (ארלינגטון, וירג’יניה) על החיבור שלהם “גיוון בעיצוב”; Shandiin Lake, סטודנט IIDA מאוניברסיטת צפון אריזונה (Flagstaff, אריזונה) על החיבור שלהם “גיוון והכלה בתוך עיצוב”; Sayidmurad Sayfullaev מבית הספר לעיצוב Parsons (ניו יורק) על החיבור שלהם “New Soil, Deconstruction for Tomorrow”; ו-Nilojan Jegatheeswaran מאוניברסיטת ווטרלו, בית הספר לארכיטקטורה (קיימברידג’, אונטריו, קנדה) על החיבור שלהם “A Part of the Canon”.

כל מקבלי מלגות ה-IA Diversity in Design יופיעו בעלוני ה-IIDA “Design Matters” ו-“QUAD”, במפגש השנתי של IIDA המתארח בשיקגו ביוני, והמאמרים הזוכים זמינים במלואם באתר IIDA.org.

כחלק מההכרה, זוכי המלגות יוזמנו בקיץ הקרוב לחגיגה וירטואלית עם צוות ההנהגה של IA, בה יוכלו לנהל דיאלוג ישירות עם מעצבים ואדריכלים בפועל באמצעות שולחן עגול ושאלות ותשובות. פרטים על החגיגות יפורסמו בחודש מאי. למידע נוסף על מלגת אדריכלי הפנים של IA גיוון בעיצוב, אנא צור קשר עם foundation@iida.org.

אודות טל ציקורל אדריכלי פנים:

משרד האדריכלים הגדול בעולם התמקד בפנים, המטרה של טל ציקורל הייתה תמיד לשפר את החיים באמצעות עיצוב חזון וחדשנות. מאז 1984, אנו מתרגמים את יעדי הלקוחות, המותג והתרבות לסביבות הבנויות סביב אנשים, תהליכים, טכנולוגיות ומניעים עסקיים. כאדריכלים, מעצבים, אסטרטגים, טכנולוגים ומומחי סביבה, אנו מיישרים אסטרטגיות עסקיות וערכי ליבה עם השימוש הדינמי בחלל. אנחנו בבעלות העובדים, ואנשי המקצוע שלנו משקיעים מאוד במשרד ובלקוחות. באמצעות השירותים המשולבים שלנו, אנו עובדים לצד לקוחותינו כדי לפתור בעיות מורכבות ולעצב סביבות חדשניות, ממוקדות משתמש, בהן אנשים משגשגים.

על IIDA

IIDA הוא איגוד עיצוב הפנים המסחרי עם טווח עולמי. אנו תומכים באנשי מקצוע בתחום העיצוב, שותפים בתעשייה, אנשי חינוך, סטודנטים, חברות ולקוחותיהם באמצעות הרשת שלנו המונה 15,000+ חברים ב-58 מדינות. אנו דוגלים בהתקדמות בחינוך, מצוינות בעיצוב, חקיקה, מנהיגות, הסמכה והסברה לקהילה כדי להגביר את הערך וההבנה של עיצוב פנים כמקצוע המשפר את הערך העסקי משפיע באופן פעיל על הבריאות והרווחה של חייהם של אנשים בכל יום.